Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Formda bir vücuda sahip olmak için spor yapmanıza rağmen bazı bölgelerinizde zayıflama belirtisi görülmeye bilmektedir. Yağların lazer ve soğuk lipofiz uygulamalarıyla erimesini ve vücudunuzun güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak olan güzellik merkezimiz, bölgesel zayıflama sırlarını sizinle paylaşacak ve vücudunuzun orantılı bir şekilde durmasına yardımcı olacaktır. Estetik bir vücut için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Spor ve diyet yapmanıza rağmen basen, kol ve sırt bölgelerinizde kalıcı yağ hücreleri oluşamaya devam edebilmektedir. Bu durumun nedeni bazen genetik bazen de yeterli müdahale edilmediğinden kaynaklı olabilir. Bölgesel zayıflama yöntemlerimizden soğuk lipofiz ile metobolizma sisteminizin harekete geçmesini sağlar, direkt yağlanma oranın fazla olduğu bölgeyi inceltmeye yönelik uygulamalar yaparız.

Lazerle selülitlerinizden ve bölgesel yağlarınızdan arınmanızı sağlayacak olan tedavi yöntemlerimizle, siz de kısa zamanda vücudunuzun orantısız görünüşünden kurtulabilir, uzun vadeli güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bölgesel İncelmenin Sırları

Vücudunuzun bel, bacak ve kol kısımlarının daha dinç ve sağlıklı görünmesi için güzellik uzmanlarımız tarafından uygulanacak olan bölgesel yağlanmaları gideren uygulamalar, 2,5 cm incelme sağlayabilmektedir. Vücudunuz zarar görmeden, cildiniz tahriş olmadan uygulanacak olan lazer yöntemlerle bölgesel olarak zayıflayabileceksiniz.

Vücudunuzda yer etmiş olan yağlar, soğuk lipofiz uygulamasıyla dondurularak vücudunuzdan atılması sağlanacak, lazer uygulamalarla yağlarınızın eriyerek yok olduğuna kısa zamanda tanık olacaksınız. Orantılı bir zayıflama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.