Epilasyon

Epilasyon

Epilasyon

Tüylerinizi komple sonlandıracak olan epilasyon ile vücudunuzun hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle kısa zamanda vücudunuzun belli bölgelerine uygulanacak olan , uzun süreli tüy ve kıl sorunlarınızın sona ermesine yardımcı olacaktır. Profesyonel güzellik uzmanlarımız ve son teknoloji sistemlerimizle sizin de tüylerinizden sonsuza dek arınabilirsiniz.

Soğuk Hava Üflemeli Epilasyon

Soğuk hava üflemeli epilasyon, 630-1210 nm dalga boyunda beyaz ten, kalın kıllarda etkili bir sistemdir. 30-35 derece dolaylarında etkin bir soğutma sistemi, epilasyon tedavisini kolaylaştırır ve acı hissini azaltarak konforlu bir tedavi imkanı sunar. Soğuk hava üflemeli epilasyon, cilde temas etmeden atış yapılarak uygulanmaktadır. Cilde zarar vermeden kıl köküne ulaşan bu ışık, vücut içerisinde artık madde bırakmaz.

Acısız, kalıcı ve zahmetsiz bir epilasyon sunan soğuk hava üflemeli epilasyon kişiye özel başlığı sayesinde hijyen ve konforu en üst düzeyde sağlar.

Buz Başlıklı Epilasyon

Buz Başlıklı Epilasyon, yapılan sık atışlar sayesinde kıl folikülünün yavaş yavaş ısıtıldığı bir yöntemdir. Cihazlarının soğutma özelliği de bulunduğundan epidermis de atış aralarında soğutulur. Uygulama acısız ve ağrısız bir tekniktir. Epilasyon yöntemi, yapılan sık atışlar sayesinde kıl folikülünün yavaş yavaş ısıtıldığı bir yöntemdir.

Epilasyon cihazlarının soğutma özelliği de bulunduğundan epidermis de atış aralarında soğutulur. Böylece etki tamamen kıl folikülünü tahrip ederken canlı deriye yapılan etki ihmal edilebilecek kadar düşük olur. Epilasyonda atışlar tek tek yapılmadığından batma ve acı hissi de duyulmamaktadır. Atışlar cihaz başlığı deri üzerinde ütü gibi gezdirilerek yapılır. Buz başlıklı epilasyon yöntemi, tıpkı derininize masaj yaparmış hissi uyandırarak, ağrısız, acısız ve yan etkisiz olarak 4 mevsim boyunca uygulanabilen tek epilasyon yöntemidir. Buz , 810 nm dalga boyundadır. Bu dalga boyu, diğer lere göre ciltte daha derine iner. Cildin derinliklerine rahat inmesi derinde kıl bulunan bölgelerde avantaj sağlar. Dalga boyu uzun olduğu için koyu tenlerde bile rahatça uygulanabilmektedir.

6 Seans Sonra Tüylenmeye Son

Hem buz hem de diğer sistemlerini kullandığımız epilasyon yöntemlerimizle vücudunuzun bebeksi bir temizliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm vücudunuza ya da kalça, basen, genital bölge, koltuk altı bölgelerinize uygulayacağımız işlemlerle kısa zamanda tüylerinizin azalması mümkün. Yüz bölgenizde kaş ve bıyıklarınızın alınmasını sağlayacak olan 2-5 dakikadan 2 saatte göre yapılacak bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.

Zararlı ve yıpratıcı olmayan epilasyon yöntemlerimizle güzelliğinizin ortaya çıkmasını sağlar, bütün vücudunuzun tüylerden arınmasına yardımcı oluruz. Güzellik uzmanlarımızdan randevu alarak, siz de tüylerinizin sonsuza dek sizi terk etmesini sağlayabilirsiniz.