G5 Masajı

G5 Masajı

Vücudunuzun güzelleşmesi ve selülitlerden arınmasını sağlayacak olan G-5 Masajı sayesinde, cildinizin temizlenir, arınır ve sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. İsmiyle aynı adı taşıyan masaj teknolojisi, cilt tipinize göre uygulama başlıkları değişerek, bacak, kol ve kalça kısımlarınız başta olmak üzere selülitlerin giderilmesi için birebir yöntemler arasında yer almaktadır.

Ritim Masaj İle Sağlıklı Ciltler

Ritim masaj tekniği uygulanarak, bedeninizdeki selülitlerin giderilmesini sağlayan G-5 aleti, hızlı titreşimler vererek cildinizin sıkışmasını sağlayacaktır. Tüm vücuda uygulanabilen bu yöntemle bölgesel zayıflama sağlanır, cildiniz sıkışık ve dinç görünür. Aynı zamanda yağların yakılması için ideal bir yöntem olan bu uygulama, esneklik kazanmanızı ve kemiklerinizin rahatlamasına da yardımcı olacaktır.

Vücudunuzdaki kan dolaşımını düzenler, rahatlama ve hafiflik sağladığı gibi ağrılarınızdan da kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kas ve eklem hareketlerinizi kısıtlayan yağlar ve selülitlerden kurtularak, cildinizdeki kırışıklıklardan da kurtulabileceksiniz.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır?

Zayıflama ve güzellik uzmanlarımız tarafından vücudunuzun selülitli ve kırışık bölgelerine uygulanan masaj, yaklaşık 20’şer dakika uygulanmaktadır. Ritmik ve hızlı titreşimlerin yanı sıra kuvvetli itme hareketleriyle cildinizin sıkışmasını sağlayacak yöntemler uygulanmaktadır. 5 ile 10 seans arasında yapılmakta olan masajlar, bacak, kol, göbek ve kalça kısımlarında gözle görülür bir zayıflama etkisi yaratır. Güzelliğinizin ortaya çıkmasını sağlayacak bu masaj yöntemiyle, toksinlerinizden de arınır, ödemlerinizi atar ve vücudunuzun sıkı görünmesini sağlarsınız.