Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial

Güzel bir cilde sahip olmanızı sağlayacak Hydrafacial uygulaması, güzellik uzmanlarımız sayesinde son derece titiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Cildinizin nemli ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlayacak olan bu uygulama, ölü deri kalıntılarından kurtulmanızı sağlayacak ve cildinizin nefes almasına yardımcı olacaktır. Akne, siyah nokta ve derinlemesine temizlik için güzellik uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Yaşlanmayan Cilt Yüzeyleri

Cildinizin gün içinde arınmasını ve protein ihtiyaçlarını karşılaması zor olabilmektedir. Bunun için geliştirilmiş olan Hydrafacial teknolojisi, cildinizin yenilenmesini sağlayacak uygulamalarla kısa zamanda kırışıklıklarınızın azalmasını sağlayacak ve daha sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Çizik, kırışıklık, akne ve siyah noktaların cildinizi terk etmesine yardımcı olacak bakım kürleri ve bu vakum sistemli Hydrafacial teknolojisiyle, yaşlanmayı geciktirmek artık mümkün.

Cildinizin sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşması için son teknoloji sistemler ve uzman cilt bakım personelimizle, hızlı ve etkili bir şekilde gençleşmenizi sağlayabilir, güzelliğinizin sırlarını ortaya çıkartabilirsiniz.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hücrelerinizin yenilenmesini sağlayacak olan bu teknoloji, ağrı ve acı hissetmeden basit bir yöntemle gerçekleşecektir. Cildinizi ve gözeneklerinizi yumuşatarak, vakum uygulamasıyla temizler, cildinize uygun solüsyonlarla cildinizi besler ve daha sonra ranyofrekans teknolojisiyle cildinizin solüsyonu emmesini sağlarız. Zararsız ve etkili bir yöntem olan uygulamalar, cildinizin kirden, akne ve sivilcelerden arınmasını sağlayacak, uzun süreli bir nemlilik kazanmasına yardımcı olacaktır.