İpek Kirpik ve Lifting

İpek Kirpik ve Lifting

İpek Kirpik ve Lifting

Gözlerinizin güzelliğini uzun süre vurgulayacak olan ipek kirpik & lifting, kirpiklerinize hoş bir görünüm kazandıracaktır. İnce ve az kirpiklere sahipseniz, kirpiklerinizin uzun ve doğal bir görünüme sahip olması için güzellik uzmanlarımızdan kısa zamanda İpek kirpik uygulamaları için randevu alabilir, gözlerinizin kalıcı güzelliğine siz de şaşırabilirsiniz.

İpek Kirpik & Lifting Nasıl Uygulanır?

2 ile 3 ay boyunca kalıcı bir göz güzelliği sağlayan ipek kirpik, gözlerinizin yapısına göre uzmanlarımız tarafından belirlenen kusursuz bir uygulama olacaktır. Ortalama 15 dakika ile 45 dakika süren ipek kirpik uygulaması, gözlerinizin kirpik kısmına uygulanarak ince ip şeklindeki malzemelerden yapılacaktır.

Hem sizi hem de gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartacak olan ipek kirpik lifting uygulamaları güzellik uzmanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılarak, gözlerinizin daha alımlı görünmesine yardımcı olacaktır. Tek tek her bir kirpiğinize işlenecek olan ipek uygulama gözlerinize ve kirpiklerinize zarar vermeyecek malzemelerden yapılmaktadır.

Gözlerinizin Güzelliğini Ortaya Çıkartır

Güzellik uzmanlarımızla ipek kirpik & lifting uygulamaları, göz yapınıza ve sizin istediğiniz şekillerde yapılmaktadır. Makyaj yapabileceğiniz ve suyla temasta bozulmayacak olan lifting kirpik, özel yapısıyla doğal bir görünüme sahiptir. Yaklaşık 45 dakika süren uygulama, 3 aya kadar uzun süre kullanabileceğiniz güzellik operasyonlarımızdan biridir. Bizimle iletişime geçerek, güzelliğinizin sırlarını ortaya çıkartacak kirpik modellerimizi deneyebilir, siz de ipek kirpikle uzun süre gözlerinizin makyajlı görünmesini sağlayabilirsiniz.