Lenf Drenaj

Lenf Drenaj

Sağlık alanında son yıllarda en çok uygulanan Lenf drenaj masajıyla vücudunuzdaki fazla ödemden kurtulmanız ve lenf akış hacminin 20 kat artırılması sağlanmaktadır. Masaj sayesinde vücudunuzun belli noktalarına baskı uygulanır ve bedeninizdeki fazlalıkların atılması sağlanır. Sağlıklı bir ödem atma masajı uygulaması olarak, 24 saatte vücudunuz kendi kendine tedavi olmaya başlayacaktır.

Sağlığınız İçin Lenf Drenaj Masajı

Vücudunuzun sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan Lenf drenaj masajı, selülitlerinizin azalmasını ve cilt lekelerinizden arınmanızı sağlayacaktır. Bağırsakların aktifleşmesini ve vücudunuzdaki şişliklerin inerek, kısa zamanda hafiflemenize yardımcı olacaktır. Sıradan bir masaj yöntemi olmayan Lenf masajı, sinirliliğin azalmasına ve menopoz sıkıntılarınızın da giderilmesine destek olacak uygulamalardan biridir.

Vücudumuz yediğimiz, içtiğimiz ve günlük hayatın stresinden kaynaklı birçok yabancı maddenin içimizde kalmasına neden olabilmektedir. Ödem attırma terapisi olarak uygulanacak olan masaj yöntemleriyle, rahatlar, huzurlu ve ruh sağlığınızın iyileşmesini sağlarınız. Cildinizin ve kaslarınızın da güzel bir terapiden geçmesi için güzellik uzmanlarımızdan randevu alabilir ve kısa zamanda ödemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Lenf Drenaj Seansları

Bedeninizdeki ağırlıktan kurtulmanızı sağlayacak uzmanlarımız, lenflerinize profesyonel bir baskı uygulayacak ve kısa zamanda sindirim sisteminizin de harekete geçmesini sağlayacaktır. 3 seans halinde ilerleyen masajlar, ortalama 30 dakika süreyle hafiflemenizi ve rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Cildinizde ve vücudunuzda kızarıklıklara neden olmayacak şekilde yumuşak bir şekilde uygulanan masaj yöntemleri uzmanlarımız tarafından gerçekleşmektedir.