Microblading

Microblading

Microblading

Kaş kontürü olarak bilinen Microblading uygulamasıyla kaşlarınızın kalıcı güzelliğini keşfedin. Hayatınızı kolaylaştıracak olan kaş kontürü ile yüzünüzün hatlarını ortaya çıkartacak, göz bölgenizin daha vurucu bir şekil almasını sağlayacak kalıcı makyaj seçeneklerimizi deneyebilirsiniz. Güzellik uzmanlarımız tarafından yapılan kaş kontürü ile uzun süre güzel ve kalıcı kaşlarınızla hem epilasyondan hem de makyaj derdinden kurtulun.

Microblading Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kaşlarınızın güzel bir şekle bürünmesini sağlayacak olan Microblading uygulaması, yanlış tanımlanmış olan bir güzellik uygulamalarından biridir. Genellikle kaş dövmesi olarak bilinen kaş kontürü, dövmenin aksine çok daha az can acıtıcı ve cilt üstünde minik uygulamalar şeklinde ilerler. Dövme kadar derine işlenen ve kaşın cildine zarar verebilecek bir uygulama olmamaktadır.

Güzellik uzmanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılacak olan uygulama 1 ile 1,5 yıl arasında kalıcı bir kaş makyajı olarak kullanılmaktadır.

Kalıcı Kaş Kontürü Uygulaması Süresi

Kalıcı makyaj olarak bilinen kaş kontürü, dövme gibi derine işlemeden yapılan küçük kaş makyajı olarak tanımlanmalıdır. Kaşınızın 1 sene sonra tekrar işleme alınması size ve kaşınıza zarar verecek bir işlem değildir. Güzelliğinizi ve kaşlarınızı ortaya çıkartacak olan kaş kontürü ile kaşlarınıza uzun süreli bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Seyrek ve biçimsiz kaşlar için uyguladığımız kalıcı kaş kontürü için ayrıntılı bilgi alabileceğiniz güzellik merkezimiz, güzelliğinizin sırlarını ortaya çıkartacak kalıcı makyaj seçeneklerine de sahiptir.