Pasif Cimlastik

Pasif Cimlastik

Vücudunuzun formda görünmesini sağlayacak olan Pasif cimlastik uygulamasıyla, bölgesel yağlardan arınmanızı sağlayacak olan kas çalıştırma sistemleriyle, vücudunuz aktif bir hale gelecektir. Uzmanlarımız tarafından düzenli seanslar yapılarak, bölgesel olarak kaslanmanızı ve vücudunuzun formda görünmesi sağlanacaktır. Zararsız ve etkili bir yöntem olan bu uygulamalar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pasif Cimlastik ile Zayıflama

Vücudunuzun egzersiz yapacağı bu uygulama sayesinde yorulmadan ve çok zaman harcamadan zayıflayabilir, uzmanlarımız sayesinde vücudunuzun daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kan ve kas metobolizmanızı düzenli olarak aktifleştirecek olan radyo frekanslı pedlerle, vücudunuzun birden çok noktası aynı anda çalışmaya başlayacaktır. Hem zayıflama sürecini hızlandıracak hem de vücudunuzun sağlıklı bir şekilde dolaşımını sağlayacak olan bu uygulama kısa zamanda fark yaratacak bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır.

Vücudunuzun spor yapmadan zayıflamasını hızlandıracak olan, bölgesel yağlanma problemlerinizi sonlandıracak olan Pasif cimlastik uygulamaları seanslar halinde uygulanmaktadır.

En Az 10 Seans Sonra Etkili

Diyet tedavisiyle birlikte uygulanan cimlastik, vücudunuzun egzersiz yapmasını sağlayacak bir etki uyandırmaktadır. Güzellik uzmanlarımız tarafından vücudunuza ihtiyaç duyulduğu kadar uygulama yapılır ve en az 10 seans sonra etkisini fiziksel bir şekilde görebilirsiniz. Son yılların en başarılı zayıflama yöntemlerini görebileceğiniz güzellik merkezimizle, kısa zamanda vücudunuzu forma kavuşturarak kontrollü bir zayıflama sağlayabilirsiniz. Güzellik ve bakım için her zaman yanınızda olacak olan uzmanlarımızla siz de vücudunuzdaki değişime inanamayacaksınız.